שלושה גורמים המשפיעים על הלחץ של מכונת חיתוך דיי!

מכונת חיתוך Die משמש בעיקר עבור חומרים שאינם מתכתיים המקביל, מדבקות, הזחה פעולות bronzing, להדביק, תבניות מתכת, חוט פלדה, וכו ', דרך החותמת להפעיל לחץ מסוים, מודפס או קרטון התגלגל לתוך צורה מסוימת . האם אתה יודע את הגורמים המשפיעים על הלחץ של חותך למות? להלן מוסבר על ידי שיאו ביאן בשבילך.

1, את אורך הסכין, ככל שהאורך הכולל של המוצר, כך ההתנגדות של התבנית גדולה יותר, כך הלחץ גדול יותר.

2, עובי וקשיחות של המוצר, מכונת חיתוך חיתוך לחתוך את הקרטון ואת דפורמציה קרטון פלסטיק שנגרם על ידי הצורך גדול הזחה

3, כרית פלדה סכין של קשיות שטח של רצועת, מכונת חיתוך למות צריך להיות מבוסס על עובי הקרטון לבחור את הקשיות המתאימה של עיצוב רצועת, ואת הרצועה צריכה להיות רחבה מדי, עדיף לחתוך לחתיכות קטנות, משני הצדדים, אשר מפחית את הלחץ הנדרש לחיתוך.

מכונת חיתוך Die משמש בעיקר עבור חומרים שאינם מתכתיים המקביל, להדביק, פסולת אוטומטית, למות מכונת חיתוך באמצעות סכין פלדה, מתכת עובש בתעשייה, דרך החותם להפעיל לחץ מסוים, מודפס או קרטון התגלגל לתוך צורה מסוימת, ואז אתה יודע את הפעולה הבטוחה של מכונת חיתוך? להלן מוסבר על ידי שיאו ביאן בשבילך.

1, הצוות לפני השימוש מכונת ריסוק להיות אך ורק לפני המבצע של אימון, הבנה של ידע בטיחות מבצעית.

2, לבדוק את הציוד יכול להיות ציוד פעולה נורמלי, לא יכול לאחסן פריטים על המכונה, כדי לא למחוץ את המכונה או להשפיע על זה לעבוד, לעתים קרובות למכונה, כגון חומרי סיכה.

3, המכונה בתיקון, התאמה, שמן, תחזוקה ניקוי, חייב להיות במצב עצר, ואת הבטיחות ציוד לכסות לפתוח את כפתור הנעילה ללחוץ.

4, לקפל, להתקין את התבנית, עליך לפתוח את הגדרות ההגנה, ובדוק לבדוק את מתקן הוא הידוק בטיחות.

5, אסורה לחלוטין על הנזק לציוד במנגנוני הבטיחות וההגנה, בשימוש במכונת חיתוך החיתוך, כדי לעקוב אחר השימוש בכללי הבטיחות, להפסיק להשתמש בזמן כדי להיות במצב סביר, כך שגם המכונה לא יכול להיות פגום בעיות אבטחה אישיות.

האמור לעיל הוא Xiaobian להסביר כמה מהעבודה שלך על הפעולה הבטוחה של מכונת חיתוך, אתה רוצה להשתמש מכונת חיתוך למות כאשר העזרה.