היתה תקופת רוויה בשוק עבור מכונת זרוע זרוע

הנה כבר תקופת הרוויה בשוק סווינג זרוע מכונת חיתוך

אבן חותך הנדנדה זרוע בהתאמה לעומק שונה של עיבוד אבן לחתוך, יכול להיות עיבוד לאבן תחת פחות מ 1 m3, יכול לפנות, מאוד לחסוך משאבים אבן, גם תורם כדי להגן על הסביבה. סוגים שונים של חומרי אבן ניתן במכונה ו במכונה עם יעילות גבוהה ושימוש יעיל של חומרי אבן קטנים כדי להפוך את עלות הייצור נמוך יותר. בתהליך של עיבוד, חיתוך חיתוך צלחת נעשית על ידי חיתוך יד, חצי אוטומטי זרוע זרוע חיתוך המכונה ואת זרוע שליטה מספריים חיתוך מכונת חיתוך. חיתוך ידני הוא גמיש ונוח, אבל איכות חיתוך ידני הוא גרוע, גודל השגיאה הוא גדול, החומר מבזבז גדול, עומס העבודה שלאחר מכן הוא גדול, ומצב העבודה הוא ירוד, יעילות הייצור הוא נמוך.

חצי אוטומטי זרוע זרוע מכונת חיתוך, איכות לחיתוך לחיתוך טוב יותר, כי הוא משתמש חותך למות, זה לא מתאים חתיכה אחת, אצווה קטנה וחיתוך חלקים גדולים. סוגים אחרים של הנדנדה למחצה אוטומטית הנדנדה זרוע מכונת חיתוך להפחית את עוצמת העבודה של העובדים, אבל הפונקציה היא פשוטה, מתאים לחלקים מסוימים חיתוך עם צורה קבועה יותר. לעומת ידני חיתוך חצי אוטומטי במצב, חיתוך CNC יכול למעשה לשפר את היעילות ואת איכות חיתוך של צלחת חיתוך ולהפחית את עוצמת העבודה של המפעיל. יחד עם הפיתוח של תעשיית מכונות מודרניות, יעילות העבודה ואיכות המוצר של חיתוך צלחת משופרת גם. לכן, פוטנציאל השוק של CNC הנדנדה זרוע מכונת חיתוך הוא עדיין גדול מאוד סיכוי השוק אופטימי יותר.

הנדנדה זרוע בשוק חותך תעשיית הופיעה שלב רווי המדינה, כמה מפעלים חדשים מוצף ברציפות לתעשייה, הופעתה של הייצור בעיצומה בשוק, כמה בעיות כגון חוסר חדשנות במדינה שלנו. שנית בגלל תעשיית הקרמיקה במדינה שלנו עדיין לא היה בוגרת מפרט, ואת הביקוש בשוק הוא גדול, אשר נותן קצת שטח הישרדות מפעל קטן, אבל דבר אחד להזכיר: כתוצאה התחרות בענף הקרמיקה הוא מאוד אכזרי, גלם מחיר החומר גבוה, וכתוצאה מכך כמה ארגונים להשתמש בחומר גלם נחות, להפחית את עלות הייצור, וכתוצאה מכך איכות המוצרים אינם מובטחת. אמנם יש לא פחות מחיר מחיר אינטנסיבי, אבל עבור סוג זה של התופעה עדיין קיים, אם החברה שלך USES היא סוג של שיטה, אז הסופי הוא מהלך אחד שקר עלול לאבד את המשחק.

הטכניקה של חיתוך אריח הנדנדה זרוע מכונת חיתוך

אריחי קרמיקה היא בתהליך חיתוך, כאשר לחתוך קו של צלקת סכין הוא דק, קצה לבנים כי קרמיקה לוחץ אריח סדק הוא יותר ויפה יותר. להיפך, ככל שקווי הסכין יהיו עמוקים ועבים יותר, כך נוטה רצפת הלבנים, נוטה יותר, ואפילו משוננת. Foshan הנדנדה הזרוע מכונת חיתוך לשתף את המיומנות של שימוש זרוע זרוע מכונת חיתוך:

1. אין להשתמש בלהב כדי ללחוץ על הלבנים בפעולה של מכונת חיתוך הזרוע.

2. כאשר מכונת חיתוך הזרוע נחתכת, גררו את "הידית" למצב הבקרה העליון כדי למנוע התנגשות של הלהב עם האריח. להב לא ישתמשו בשל הפגם.

3, מכונת חיתוך, חיתוך הזרוע הנדנדה לדחוף את המוט על הגב, לתת להב להב קל על אריח קרמיקה, שליטה ציר מתאים לפני קדימה לחריץ מאובטח, רגל ללחוץ על אריחי קרמיקה, הקש על קצה הזנב של דחיפה ו למשוך ידית, אריח קרמיקה יכול להיות כמו קרע הצלקת.

4. Swing זרוע מכונת חיתוך עבור archaize או קמור אחרת קמור אריחים אחרים, בבקשה להחליף את הסכין! אריחי הקרמיקה של משטח מחוספס תקצר את חיי השירות של הלהב.

מהו מעמדו של חותך המטוטלת בארצנו?

הנדנדה זרוע מכונת חיתוך כיום שורר בסוג השוק 8-16, המשמש לעיבוד של לבנים מדורגים, קו הקרקע הקרקע, קיר פנימי של זווית 45 מעלות ועוד חד פעמי, מבריק באיכות גבוהה. להיות אהב על ידי מפעל עיבוד אריח קרמיקה רחב.

יתרונות: אריחי קרמיקה מפעל מכונות וציוד, עכשיו הוא הראשוני ביותר זרוע זרוע מכונת חיתוך + שילוב הנדנדה חותך זרוע, הראשון המשמש לעיבוד של לבנים אשד, קו עוגן מקצוע עיבוד קרמי אחרים, יתרון, דיוק עיבוד גבוהה, מהירות דמויות אחרות.

22t 27t automatic hydraulic swing arm cutting machine.jpg

side.jpg