עקרון העבודה של שטוח מכונת חיתוך למות

כיום, משתמשים באיכות גבוהה דרישות של תעשיית ההדפסה גדל, עיצוב תיבת הוא גם יותר ויותר מורכבים. כדי לשמור על טווח השגיאה של ± 0.15mm, יש צורך לנסות את מכונת חיתוך למות מוסמך. יחד עם זאת, לשים לב לשלבי התאמה, במיוחד תחנת האכלה ואת הנייר כדי להגיע זמן מראש תקנה.

עקרון העבודה: שטוח למות סוג למות מכונת חיתוך למות חיתוך פלטפורמה ואת הצורה של מנגנון חיתוך שטוחים. הסטנסיל הוא קבוע על הבמה שטוח הסדין ממוקם על platen (platen התחתון). עבודה, צלחת למות חיתוך קבוע קבוע, לוחית הלחץ דרך גל ארכובה חיבור מוטס תנועה הדדיות, מה שהופך את הפלטפורמה ואת לוח הלחץ לחץ המצמד כל הזמן, כל לחץ יהיה זמן להשיג חותך למות. משותף שטוח הלחץ מכונת חיתוך עם מכונת חיתוך אנכי למות מכונת חיתוך אופקי למות שני. כיום, מכונת חיתוך אנכי למות הוא שונה בעיקר עם שטוח שטוח מכונת הדפסה שטוחה; ואת אופקי למות מכונת חיתוך המכונה ואת מכונת דפוס אופסט מונוכרום דומה לזה על ידי החלק האכלה, חלק יצוק, החלק חומר, וחלקם יש ציוד ניקוי אוטומטי ורכיבים אחרים.

יתרונות וחסרונות: כתוצאה של לחץ שטוח מכונת חיתוך חיתוך עם אחרים למות חיתוך ציוד יש מבנה פשוט, תחזוקה קלה, פעולה קלה, קל להחליף צלחת חיתוך הזחה, מתאים לחומרי משקל שונים, דיוק חיתוך למות, סדרה של יתרונות, אז יש מגוון רחב של שווקים. אבל החסרונות שלה הם גם ברורים, למשל, הוא צריך הרבה לחץ עבודה, וכתוצאה מכך עוצמת העבודה, יעילות הייצור נמוכה. זהו מגוון רחב של יישומים, מתאים קופסאות מתקפלים, קופסאות להדביק, קרטון תיבת גלי חיתוך הזחה הטיפול, הוא השימוש בציוד למות נפוץ יותר למות המקומי.