הסיבה למה מידת הדיוק של למות מכונת חיתוך מצטמצם

אחד, על הגירסה למות-חיתוך או חיתוך מטבעת המיקום לא מורשים. שימוש לטווח ארוך של המכונה תגרום המסגרת למות-חיתוך או חיתוך מטבעת צלחת על מיקום לחסום ללבישה, כך הפער גדול מדי, להוביל להפחית את רמת הדיוק של החיתוך. יש להחליף את מיקום גוש בשלב זה. מיצוב צלחת ללבוש הצד הוא שגורם חשוב לצד המיקום אינו מותר. המיקום של חיוג אינו מספיק לפצות על ללבוש טוב, זה יגרום מהצד העני מיקום מיקום דיוק. החלף את הצד מיצוב צלחת בשלב זה.

שנית, לפני ואחרי המיקום של המטוטלת מיקום מרחק הוא קטן מדי. בגלל האורך של הרשת עצמה יש שגיאת מסוימים, אם המרחק המיקום הוא קטן מדי, אז מלפנים ומאחור המיקום יכול לא לחסל את השגיאה שרשרת, ובכך להשפיע על דיוק חיתוך למות. בשלב זה כדאי ניתן להתאים לפני מיצוב של הבורג המטוטלת או פוסט-מיקום מיקום מצלמת המטוטלת, כך בחזית והן במיקום אחורי מסגרת כדי לעצור את השיניים 2 מ מ ~ מרחק 3 מ מ מתאים.

שלישית, התפיסה הלחץ הוא קטן מדי או לא אחיד. אם האלסטיות שיניים פעילה של התפיסה הופכת לקטנה עקב שימוש ארוך טווח, זה יגרום את הנייר להחליק או ליפול במהלך תהליך ההעברה, מה שמשפיע ישירות על דיוק למות וגזירה. לחץ לא אחיד בין grippers עלול לגרום את הנייר התהליך של ' הטיה '. בשלב זה צריך לשנות את השיניים פעיל. בנוסף, השיניים קבוע בשיא אופקי גם צריך להיות עקבי, אחרת זה יכול להיות בתוך התפיסה נייר התנגשות או התפיסה נייר הקמטים, המשפיעים על מידת הדיוק חיתוך.

תהליך ההעברה הרביעי, קרטון, הבלאי שרשרת ההנעה הראשית או דמעה התארכות, וויל ישירות על דיוק מיקום לפני חיתוך מטבעת. בנקודה זו כדי להחליף את השרשרת. מנגנון לסירוגין ללבוש, וכתוצאה מכך השן בשורה בעלת התחנה או להתחיל בתהליך של ריצוד, יהיה גם להשפיע על דיוק חיתוך למות. במקרה זה בדרך כלל רק להשפיע על מיקום הדיוק, הפעם, צריך להיות תחזוקה מתוזמן.

ארבע הנקודות לעיל היא למות למות מכונת חיתוך חיתוך דיוק אינו סיבות מכנית גבוהה, הצורך מבצע ואנשי תחזוקה של המחשב לעשות תחזוקה, בזמן בדיקה ותחזוקה להבטיח כי המצב הטוב ביותר של הפעולה של למות מכונת חיתוך.