תחזוקת מכונת הקש הקרה חשוב מאוד

מכונת העיתונות הקרה הוא אחד המכונות הנפוצות בענף woodworking. הוא משמש בעיקר מליטה veneering של ריהוט צלחת. לאחר השימוש של מכונת הקש הקרה, מכונת הקש הקרה לבצע עבודות תחזוקה. מכונת הקרה תחזוקה מכונת יש סט שלם של תקנים. כאשר אנו נגמרים, כיצד לשמור על מכונת העיתונות הקרה? כאן לכולם להציג.

1, לאחר סיום כל הכיתה לנקות את העיתונות, ולוודא כי בורג נקי.

2, טורבינות שבועיות, ואנים, בורג מרים עבור סיכה, הרמת בורג שמן מילוי אגוזים. 3, משטח שמן גליל צריך להישמר בין 25-45mm, כגון פני השמן מתחת 25mm צריך להיות מלא שמן הידראולי, מיכל הדלק, עליך הראשון בלוח השולחן העליון והתחתון יותר בלוק גובה 100 מ"מ ולאחר מכן למלא את מבצע שמן. 4, ריצוד בוכנה בוכנה או צליל חד, הגז צריך להיות משוחרר

5, הוא גליל אסור בהחלט על השימוש של הנסיעה, כדי לאסור את הלחץ או הלחץ הלחץ מתרחשת כאשר העיבוד.

הקרה לחץ תחזוקת המכונה הוא חשוב מאוד, רק תחזוקה כראוי, על מנת לצמצם את כישלון מכונת העיתונות הקרה, כדי להאריך את חיי השירות של מכונת הקש הקרה, יותר הקש מכונת הקש תוכן בנושא, אנא בקרו באתר האינטרנט שלנו או בטלפון פנה ליצרנים שלנו כדי ללמוד Moreod

להבין את המחיר של מכונת הקש הקרה צריך קודם להבין את הציוד הזה, או יודע את המחיר אבל לא יודע איך להשתמש מה המשמעות של זה! בהנאן הייצור של הקרה העיתונות מכונת יצרני ציוד יש הרבה, אבל מאוד מכיר את הטכנולוגיה הקרה מכונת העיתונות היא לא מעטים, אם אתה רוצה לעסוק בפרויקט מכונת הקרה הקש, אנחנו חייבים למצוא יצרנים מקצועיים כדי להשיג ציוד ושירותים.

הצוות הטכני שלנו היום לתת לך את הידע המדעי הבא של מכונת הקש הקרה:

מכונת הקש הקרה, כלומר, מדחס קר ויבש. כמות אדי המים באוויר הדחוס נקבעת על ידי טמפרטורת האוויר הדחוס: הקטנת הטמפרטורה של האוויר הדחוס כדי להפחית את תכולת אדי המים באוויר הדחוס, תוך שמירה על לחץ האוויר הדחוס באופן משמעותי, ואדי המים העודפים יהיה להתמצות לתוך נוזל. מכונה קרה ויבשה (מייבש קפוא) היא השימוש בעיקרון זה באמצעות טכנולוגיית קירור לייבוש אוויר דחוס.

מכונת העיתונות הקרה מחולק בורג מכונת לחץ הקרה הידראולי מכונת הקש הקרה. אחד בורג מכונת העיתונות הקרה יש טורבינה, תחזוקה לטווח ארוך, פגיע. מכונת לחץ הידראולי. קל לדלוף ללא תחזוקה תכופה, יעילות גבוהה. מכונת העיתונות הקרה מחיר גם אם אותו מודל בשוק יש שונות, ואנחנו רוצים להציע את ההצעה עשויה לרצות Xinxiang קים לי פיקוח נגרות, סוגים שונים של החברה של מכונת הקש הקרה כדי לשמור על הצעה סבירה, ותמיד של המשתמש יקר להיפגש.