מגמת הפיתוח של חיסכון באנרגיה בקרת הידראולי למות מכונת חיתוך

מגמת הפיתוח של חיסכון באנרגיה בקרת הידראולי למות מכונת חיתוך.

בתחום הידראולי למות מכונת חיתוך, המטרה של בקרת חיסכון באנרגיה היא לא רק כדי לשפר את יעילות הדלק, אלא גם כדי להשיג סדרה של אפקטים להפחית את עלות השימוש. על פי הנתונים, כמעט 40% מהכישלון של מכונות ההנדסה מגיע מהמערכת הידראולית, וכ -15% מהתקלה מגיע מהמנוע. הטכנולוגיה חוסכת אנרגיה, יכול לשפר את יחס הניצול של כוח מנוע, צמצום אובדן של מערכת כוח הידראולי, מערכת החשמל לטעון את הכוח הנדרש כדי להתאים טוב יותר, להפחית את עוצמת העבודה של המנוע רכיבים הידראוליים, לשפר את האמינות של הציוד בשימוש.

מן הפיתוח של פיתוח מקומי וזרים, בקרת חיסכון באנרגיה של הידראולי למות מכונת חיתוך יש את המגמות הבאות:

1) שליטה היחסית של הידראולי שליטה הידראולית יחס הוחל על מכונות הנדסה מאז 1980 המוקדמות, והוא נמצא בשימוש נרחב הידראולי למות מכונות חיתוך. טכנולוגיה אלקטרו-הידראולית פרודוקטיבית המשמשים במכונות הנדסה, יכול להציל מורכבים, גדול הידראולי שידור קו האות, שידור אותות חשמל פרמטרים הידראולי, לא רק יכול להאיץ את תגובת המערכת, ולעשות את כל הידראולי למות חיתוך מהלך מערכת שליטה נוחה וגמישה יותר. לאחר כניסתו של 90 s, עם התפתחות של טכנולוגיית המחשב, שליטה אלקטרו-הידראולית הידראולית נוספת "אינטליגנטי", משאבה אלקטרו-הידראולית פרופורציונלית ואת היישום של שסתום פרופורציונלי גדל, כך הופיע "אינטליגנטי הידראולי למות מכונת חיתוך. בעיקר מגולמת בהיבטים הבאים: ראשית, מחשבים יכולים ניטור אוטומטי של מערכת הידראולית ופרמטרים של מנוע דיזל, כגון לחץ, מהירות סיבוב של מנוע דיזל, על פי פרמטרים אלה, והוא יכול לשלוט באופן אוטומטי את כל חיתוך הידראולי למות מערכת העברת פועל ביעילות גבוהה וחיסכון באנרגיה.שנית, הוא יכול להשלים כמה פעולה חצי אוטומטי, כגון שטוח, מדרון, וכו ', כדי להפחית את מידת המומחיות של הנהג, אבל איכות העבודה יכול להיות שיפור משמעותי שלישית, אבחון אשם יכול להתבצע על פי הפרמטרים ההפעלה זוהה על מנת להקל על תחזוקה של הידראולי למות Cutt מכונה. הביצועים של הידראולי למות מכונת חיתוך שופרה מאוד.

2) מנוע דיזל ריסוס חשמלי שליטה הוא מהירות מכנית מסורתית הסדרת מנוע דיזל, אספקת הנפט במחזור של משאבת הזרקת דלק ואת זווית מוקדמת של הזרקת שמן מושפעים על ידי מהירות של סיבוב, מה שהופך את הביצועים של מנוע דיזל קשה לשפר עוד יותר. לאחר יישום על מנוע דיזל efi שליטה, יכול להפוך את המשאבה שמן מחזור הזרקת דלק מראש זווית אינו מושפע עוד על ידי מהירות סיבוב, ובכך מאפשר הידראולי למות מכונת חיתוך כבר עובד במצב הטוב ביותר, ומאיצה את מהירות התגובה. הפיתוח של דיזל ריסוס חשמלי בקר הוא חלק חשוב כדי לשפר את יעילות האנרגיה של הידראולי למות מכונת חיתוך.

3) בקרת חישת עומס תמשיך לפתח בקרת חישה עומס מאז 1970, ויצרנים של רכיבים הידראוליים של מכונות הנדסה השיקו סדרה של מוצרים נלווים. למערכת יש יעילות אנרגיה טובה ותמרון, ואפילו נהגים לא מיומנים יכולים להסתגל במהירות. שסתום הפצה פרופורציונלי הוא עוד קידמה את טכנולוגיית חישה עומס ביישום של מכונת חיתוך הידראולי למות, להפוך את יכולת התמרון כדי לשפר הידראולי למות מכונת חיתוך, לפתור את מדינות המערב בשל היעדר הנהג מיומן. לכן, הביקוש של עומס חישה שליטה הידראולי Die מכונת חיתוך במדינות מפותחות יעלו עוד יותר.

4) שסתום רב שסתום ממשיכה להתקיים למרות ארבע דרך שסתום לטעון מערכת חישה יכול לספק פעולה מדויקת, אבל לא כל המצבים דורשים פעולה מדויקת, ונהגים מיומנים יכולים גם להשתמש עומס חישה הידראולי למות מכונת חיתוך כדי להשלים פעולה מדויקת. וחשוב יותר, המחיר הגבוה של מערכת חישת העומס מגביל את יישומה במדינות מתפתחות. כיום, רבים הידראולי המפורסם הידראולי למות חיתוך מכונת היצרנים, המוצרים שלהם הן באמצעות ארבעה שסתום בקרה של עומס חישה הידראולי למות מכונת חיתוך, השתמשנו שישה מערכת הידראולית שסתום כגון זרימה של בקרת זרימה חיובית ושלילית של הידראולי למות מכונת חיתוך. טכניקות ייצור בוגרת ומחירים נמוכים יאפשרו את שסתום רב שסתום רב ערוצי להמשיך לעבוד.

5) כדי לשפר עוד יותר את השליטה שסתום וחיסכון באנרגיה שליטה שסתום שסתום רב ששת הכללי במערכת הידראולית, יש עדיין מקומות רבים ניתן לשפר, כגון תמרון, חיסכון באנרגיה, מאז מפעל הידראולי למות מכונת חיתוך עדיין במחקר בחו"ל.

6) שילוב פונקציה רב כדי לשפר את הביצועים של הידראולי למות מכונת חיתוך, השילוב של אמצעים לחסכון באנרגיה שונים יהיה נרחב יותר. במערכת הקודמת, המשאבה ההידראולית משולבת עם פונקציות רבות, אך בשל המגבלות של תנאים שונים, לא יותר משלוש. כפי שמוצג בתרשים 14 של המשאבה הידראולית, משולבת הלחץ לחתוך, היא בקרת זרימה ותפקוד של הגבלת כוח, פופולרי יחסית בשוק כיום כל מיני משאבת הידראולית עקרון דיאגרמה, יש גם מגוון של פונקציות משולבים. עם התפתחות הטכנולוגיה הידראולית, ניתן לשלב פונקציות נוספות על המשאבה.

7) שליטה פרמטר משתנה על מנת להתאים טוב יותר לכל מיני סוגים של הידראולי למות חיתוך מכונת דרישות עומס, במקרים של מערכת דינמית של כמה רכיבי בקרה פנימית לא יהיה עוד ערך קבוע להגדיר פרמטרים, אבל יכול לעבוד עם הידראולי למות מכונת חיתוך מצב ושינוי ספציפיים. לדוגמה, בייצור של סדרת EX היטאצ 'י מכונת הבנייה הידראולי למות מכונת חיתוך, לחץ חישול שסתום הלחץ להגדיר לחץ מפריד הלחץ יכול להשתנות בהתאם למצב העבודה, שיפרה את ההסתגלות של הידראולי למות מכונת חיתוך עבודה. ניתן לחזות כי בעתיד הידראולי Die מכונת חיתוך מערכת החשמל, פרמטרים נוספים ניתן להתאים, ובכך הפיכת הידראולי למות מכונת חיתוך יעיל יותר וקל יותר לתפעול.

8) משאבת - שליטה התאמת מנוע יהיה עוד "אינטליגנטי" בעזרת טכנולוגיית בקרת המחשב, משאבת מנוע שליטה התאמת ימשיך להבין את "אינטליגנטי", השילוב בין השניים יהיה יותר מקרוב, כדי להבין את שילוב של שליטה . בבקרה זו, הבקר יכול בהתאם לשינוי תנאי העבודה, להתאים אוטומטית את המשאבה הידראולית ואת המנוע, את הפלט מובטחת עבור הצרכים של העבודה, להפוך את צריכת הדלק הנמוכה ביותר.

company.jpg