שיטת הזיקוק מכבש הידראולי קר

הידראולי מכונת הקש קר הוא מכונה הקש קר, בהשוואה כללית קר הקש המכונה, הידראולי קר העיתונות בכל ההיבטים של ביצועים טובים, רעש נמוך, הרמת מהירות. הידראולי קר העיתונות מכונה לעבודה קצת זמן, צריך למלא את שמן הידראולי קר העיתונות מכונה, השיטה ספציפי של תדלוק כדלקמן:

1, הזרוע להציב במקביל לכיוון המסלול, ולא פונים שמאלה לאחר הפעלת מיקום 45 °, כך דלי צילינדר בוכנה מוט מוארך, גליל רוד בוכנה רוד מההצעה באופן מלא, לאט לאט למטה הבום, חופר אז הדלי על הרצפה, ולאחר מכן הפעל של f המנוע, לפתוח מיכל שסתום, משוך את הפעולה של הידית, פדלים מספר פעמים כדי לשחרר את המשקל גורם לחץ שיורית מערכת.

2, בנזין ניקוי יסודי צינור פרקים, משאבה, מחבר מנוע, לשים את התקע שמן, מיכל הדלק בחלק העליון של פילר דלק החלק התחתון של ניקוז שמן והסביבה.

3, לפתוח את השסתום ניקוז שמן ולנקז התחתון של השמן הכנס, כך בכל הישן שמן לתוך הטנק שמן הנפט.

4, פתח מיכל הדלק כדי להסיר את מיכל הדלק, הסר את המסנן דלק, בדוק בתחתית המיכל, הצד שלו, פינה של הנפט ממסר מכיל אבקת מתכת או זיהומים אחרים. ניקוי יסודי למיכל, תחילה עם דיזל ניקוי פעמיים, ולאחר מכן להשתמש באוויר דחוס בתוך מיכל הדלק. בדוק את פינות פנימיות של אם ישנן שאריות בוצה, זיהומים וכו ', עד הניקוי עד כה, ולבסוף לשטוף עם שמן חדש שוב.

5, הריסת הצנרת.

6, הסר את המסנן המערכת עבור כל מסנן. להחליף את המסנן, יש צורך לבדוק בקפידה את המסנן עם או בלי אבקות מתכתיות או זיהומים אחרים, אז אתה יכול להבין את החלקים של ללבוש המערכת.

7, עזוב המשאבה הראשית, מנוע רוטרי, הליכה חלל המנוע פנימה השמן הישן, ומלא שמן חדש.

הידראולי קר MachineCold העיתונות המכבש עבור פעולת התדלוק לכולם להציג כאן, אם אתם מעוניינים בתוכן של ההיכרות שלנו, ניתן לעיין באתר הרשמי שלנו או טלפון קשר עם יצרנים שלנו להבין.