מבוא לגורמים של מכונת חיתוך דיי

איזה סוג של מכונת חיתוך דיי?

1, לחץ עגול למות מכונת חיתוך

גליל הוא שווה את גליל ההופעות, לחץ חיתוך למות; השני הוא תבנית רולר סכין. עובש סכין רולר יש שתי קטגוריות עיקריות של עץ ומתכת, לשעבר בעיקר למות לחתוך מאוד קרטון גלי עבה מאוד, אשר יש קורוזיה כימית או שיטת חריטה אלקטרונית של עיבוד מתכת תוף סכין עובש, בעיקר עבור תוויות דבק עצמית חותמת סימני מסחר, שם הוא גם מתכת רולר סכין למות משמש בעיקר מוצרים באיכות גבוהה לטווח ארוך, השימוש של מעוך או סוג גזירה.

2, לחץ עגול למות מכונת חיתוך

לחץ עגול Die מכונת חיתוך ביישום של השוק לעתים נדירות, אין יצרן מקצועי, כאן לא לחזור עליהם.

3, שטוח לחץ למות מכונת חיתוך

שטוח Die מכונת חיתוך כיום הוא הנפוץ ביותר בשימוש מהסוג הנפוץ ביותר, אלא גם מודלים יצרנים מקומיים וזרים ביותר.

1, למות מכונת חיתוך למות חיתוך צלחת, אם את הצורה של המתחם או מסודרים הרבה חלקים חיים, ואת נקודת חיתוך למות הוא קטן מאוד, מעט מאוד, זה קל לגרום למות חיתוך כאשר הגירסה. בשלב זה צריך להיות מתאים כדי להגדיל את מספר הנקודות, אם אפשר, צריך להיות אורך אורך של לחומר את הכיוון של נייר כדי לשמור על עקביות.

2, אם הגירסה למות חיתוך של סרט אלסטי (או ספוג) הוא רך מדי, לא מצליח להקפיץ בהצלחה את הנייר, גם לגרום גרסה משוחרר. בשלב זה צריך להשתמש קשיות גבוהה, גמישות טובה של סרט באיכות גבוהה אלסטי (או ספוג).

3, לחץ שורה מוקדם מדי כדי להתחיל גרסה קטנה של הסיבות החשובות. לאחר חיתוך החיתוך, כאשר הפלטפורמה הנעה יורדת, אם כי הנייר כבר סרט אלסטי (ספוג) מסוכן הסכין, אבל בגלל סרט אלסטי (ספוג) הוא בדרך כלל גבוה יותר מאשר את קו הסכין 2 עד 3 מ"מ, הפעם אם שורה החוטף התחל את התנועה, זה יהיה עקב קלטת אלסטית (ספוג) עדיין ללחוץ על הנייר על הרצפה חיתוך למות וקל לקרוע את הנייר נגרמת על ידי גרסה משוחרר. בשלב זה צריך להיות מנגנון לסירוגין לסירוגין ואת השרוול הראשי צימוד גלגל הציר כדי להתאים את הפלטפורמה נע מן הנקודה המתה העליון למטה 7 עד 8 מ"מ (חיתוך גלי כאשר חיתוך צריך להיות 10-15 מ"מ), בשורה הלחץ החלו לזוז .