מבוא של שלושה סוגים של מכונת חיתוך דיי

היום, Xiaobian איתך על השוק למות למות מכונת חיתוך משותף יש שלוש קטגוריות: שטוח לחיתוך למות מכונת חיתוך, שטוח למות למות מכונת חיתוך סיבוב עגול מכונת חיתוך עגול.

אשר כולנו יודעים כי שלושה סוגים של מכונת חיתוך למות איזה סוג של שוק הוא נרחב יותר? כי הוא לחץ שטוח מכונת חיתוך דיאטטינג מכונת הלחץ שטוח יחסית אחרים מכונת חיתוך דיי עם מבנה פשוט, תחזוקה קלה, פעולה קלה, קל להחליף צלחת חיתוך הזחה, מתאים למשקל שונה של הסדין, עובש חיתוך דיוק ו סדרה של יתרונות, כך יש מגוון רחב של שווקים.

אבל החסרונות שלה הם גם ברורים, למשל, הוא צריך הרבה לחץ עבודה, וכתוצאה מכך עוצמת העבודה, יעילות הייצור נמוכה. זהו מגוון רחב של יישומים, מתאים קופסאות מתקפלים, קופסאות להדביק, תיבה גלי תיבות חיתוך הזחה הטיפול. 12

הסדרה הקטנה הבאה איתך על סיבוב הלחץ שטוח Die מכונת חיתוך: שטוח עגול Die מכונת חיתוך בעיקר מן מכונת דפוס הלחץ היידלברג עגול מוקדם מן הטרנספורמציה, היתרונות שלה ברורים: בגלל העבודה שלה היא קו קשר, המכונה ב את לחיתוך למות רק לחץ קטן, כך לטעון את המכונה יציב יחסית.

החיסרון הוא כי, בשל העובדה כי מכונת חיתוך דיי ואת רולר העיתונות הם התגלגל בקלות ועקרו, טווח היישום הוא צר יחסית. זה מתאים בדרך כלל לחיתוך של קרטון עם משקל פחות מ 400 גרם / m2, והוא מתאים במיוחד עבור חיתוך נייר ו Electroplating של רדיד אלומיניום. בתהליך חיתוך נייר נייר, צריך לשים לב לכיוון של סיבי נייר, הכללי צריך להיות במקביל רולר בכיוון צירית, אחרת זה יגרום נייר רציני מתיחה התופעה.

הסדרה הקטנה הסופית איתך על סיבוב הלחץ עגול Die מכונת חיתוך: לחץ עגול Die מכונת חיתוך היא פעולה מתמשכת של התוף, ולכן יעילות העבודה שלה יחסית אחרים מכונת חיתוך Die הוא הגבוה ביותר, מתאים במיוחד לייצור המוני, אבל זה היא דווקא בגלל מהירות חיתוך למות שלה, וכתוצאה מכך לפעמים לא יכול להבטיח את הנדרש חיתוך חיתוך דיוק. זה זהה ללחץ עגול Die מכונת חיתוך, השימוש עקרון קו קשר כדי להשלים את העבודה דפוס, כך מכונת חיתוך Die לחץ קטן, והפצה הלחץ הוא אחיד יותר, ולכן העומס על המכונה הוא יציב יחסית.

אבל למות מכונת חיתוך הגירסה שלו הוא מעוקל לתוך משטח מעוקל, ולכן בצלחת צלחת על הקושי מסורבל יותר, טכנית גדולה יחסית, עלות צלחת הוא גבוה יחסית, עגול לחץ עגול חיתוך המכשיר נדרש Die מכונת חיתוך מאשר למות שטוח גרסת חיתוך של עלות של 25 עד 100% גבוה יותר. סיבוב בלחץ עגול למות מכונת חיתוך משמש בעיקר עבור מוצרים גלי למות למות חותמת מסחרית באינטרנט, נתח השוק הנוכחי הוא נמוך מאוד.

האמור לעיל הוא הלחץ שטוח Die מכונת חיתוך, לחץ שטוח מכונת חיתוך למות סיבוב הלחץ עגול Die מכונת חיתוך שלושה סוגים של מכונת חיתוך דיי מבוא קצר, בתקווה להביא לך עזרה.