למות מכונת חיתוך צריך לשים לב ולפתור שבע בעיות עיקריות

ראשית, חלקי ציוד עיבוד איכות ודיוק הרכבה

מוגבל על ידי ברמה הטכנית של מכונות הייצור המקומי, למות מכונת חיתוך, חלקים רבים של עיבוד גס. כגון מנגנון לסירוגין ואת מערכת הכונן הראשי ואת שרשרת בין דיוק ההתאמה ואת הייצור משפיעים ישירות על מהירות המכונה, אם דיוק הרכבה ישפיע על דיוק חיתוך למות ולגרום רעש. דוגמה נוספת היא מנגנון הלחץ בר המרפקה ואת פלטפורמת מטלטלין כדי לקבוע את הפער הוא בלתי סביר, יגרום רטט, להשפיע על מהירות ודיוק.

שנית, מוסדות לסירוגין, שרשראות ושיני האכלה

שטוח שטוח מכונת חיתוך כדי להשתמש במנגנון שווים אינדקס פקה, את הצורה של פקה סביר הוא המפתח. שרשרת הידוק כדי מתון, חזק מדי או רופף מדי ישפיע על דיוק חיתוך חיתוך. לחץ שטוח Die מכונת חיתוך כדי להאכיל את הנייר הוא מוצק בעיקר, אבל בתנועה במהירות גבוהה עדיין קל עיוות, הפסקת עצר חירום. שיניים טובות קשיות גבוהה וקל משקל, זווית ולחץ בגודל בינוני.

שלישית, מערכת ההולכה

הכונן הנוכחי כונן כונן הראשי מונע על ידי המנוע ואת תולעת הילוך. תולעים הילוכים הם בעיקר שיניים הסליל, יש לציין כי כאשר גלגל התולעת ואת תולעת הילוך של תת סיבוב, השיניים והשיניים בין גודל תגובה חריפה היא המתאימה. תגובה חריפה היא גדולה מדי, ציוד תולעת לא חלקה; תגובה חריפה היא קטנה מדי, לא תורם לזרימה של חומרי סיכה. יש זווית לחץ לא רציונלית ישפיע על החלקות של השידור.

ארבעה, גרסת חיתוך, סכין חיתוך וגומי

שלושת אלה הם החלקים הבסיסיים של חיתוך, הם קשורים ישירות לאיכות של חיתוך. לוח דורש צפיפות אחידה, משקל קל, קשיות גבוהה, גמישות טובה, עיבוד קל, חלקה, חזקה, קו סכין משובצים לאחר היציבות ניתן להחליף מספר פעמים. סכין קצה חד, גובה הסכין ואת הסכין הגדול כיפוף קטן. קשיות קשיות גומי צריכה להיות מתונה, לא יכולה לסחוט את קצה הסכין, וגם החוסן אינו מספיק.

החמישית, מהירות האכלה ומיקום המנגנון

כיום, השיטה הנפוצה היא הזנה רציפה, כלומר, הסדין הקדמי והחלק האחורי של הנייר תמיד חופפים. שיטה זו חלקה, מהירה, אבל התנועה המהירה של הנייר על המיקום של טרום תקנה יש השפעה רבה, הנייר לאחר כוח crimping או להקפיץ, וכתוצאה מכך המיקום אינם מותרים. האידיאל Die מכונת חיתוך צריך להבטיח כי למות חיתוך מהירות באותו זמן, את הנייר על פלטפורמת האכלה נמוך ככל האפשר.

שישה, מדריך שרשרת

תפקידה של רכבת המדריך מיצוב ושליטה על הרשת. עובי המעקה המדריך צריך להיות מתאים ויכול להיות מוטבע בשרשרת. המרחק בין המסילות העליונות והתחתונות חייב להבטיח כי שרשרת דרך חלקה, קטן מדי כדי להגביר את ההתנגדות השידור; גדול מדי שרשרת קל לנצח. מסלול מסלול הרכבת ואורך השרשרת משפיעים גם על ביצועי המכונה.

שבעה, מוסדות לחץ

המכשיר החשוב ביותר של מכונת חיתוך Die הוא מנגנון החלת לחץ. כיום מנגנון המפרק המרבי הנפוץ ביותר, הארכובה מסתובבת שבוע אחד, היא הופכת את הפלטפורמה הפעילה פעמיים כדי להגיע למצב הגבול הגבוה ביותר. על מנת להבטיח את איכות החיתוך למות, את הפלטפורמה כולה צריך להיות מאולץ גם כאשר בלחץ. לכן, משטח העבודה של הפלטפורמות העליונות והתחתונות חייב להיות מקביל. אם העיצוב הוא בלתי סביר יגרום לחץ לא אחיד, נסיעות ריק גדול מדי.