למות מכונת חיתוך עבור מגוון רחב של יישומים

Die מכונת חיתוך בתרומה הגדולה להתקדמות האדם, עם ההתפתחות המהירה של המדע והטכנולוגיה, בהודו רבים שלאחר זנים ציוד, סין מכונת חיתוך מכונת הטכנולוגיה והתיעוש הגיע לרמה גבוהה, הסימנים העיקריים בהיבט הבא You

ראשית, Die מכונת חיתוך היבוא נפל, היצוא ממשיך לגדול. על פי נתוני המכס: יבוא של ציוד דפוס יצוק בשנת 2002 461, 25,219,000 דולר ארה"ב; יבוא בשנת 2004 455 יחידות, 26.028 מיליון דולר ארה"ב; 2004 1 עד 3 יבוא של 213 יחידות, 17.151 מיליון דולר ארה"ב; צפוי לייבא מגמות לאורך כל השנה. היצוא בשנת 2007 765 יחידות, 1086,100,000 דולר ארה"ב; היצוא בשנת 2003 1066 יחידות, 13,893,000 דולר ארה"ב; 2004 1 עד 3 יצוא ברבעון 958 יחידות, 15.591 מיליון דולר, צפוי לייצא במהלך השנה בשנה שעברה.

שנית, זנים של מכונת חיתוך Die כדי לענות על הצרכים הבסיסיים של ההדפסה המקומי ואריזה בתעשייה. סין היתה מסוגלת לייצר, כולל אוטומטי שטוח משטח משטחים למות, כולל סימני מסחר למות מכונת חיתוך, מדבקות סימן מסחרי למות מכונת חיתוך, לחץ עגול Die מכונת חיתוך, לחץ עגול Die מכונת חיתוך, שטוח למות למות מכונת חיתוך ומוצרים אחרים, הצליח כדי ליצור יחידות הצמדה של קו הצמדה, כגון: מכונות דפוס פלקסוגרפיות, מכונות דפוס גראבר, מדבקות דפוס, מכונות הדפסה גלי גלי וחומרי חיתוך אחרים של ציוד.

Die מכונת חיתוך הוא בשימוש נרחב, עקרון העבודה אינו מסובך, למות חיתוך הטכנולוגיה היא בעיקר שימוש של סכין חיתוך למות, סכין פלדה, עובש מתכת, חוט פלדה, דרך החותמת להפעיל לחץ מסוים, לתוך צורה מסוימת . אם כל החומר המודפס נלחץ למוצר גרפי אחד הקרוי חיתוך; אם השימוש חוט פלדה בחומר מודפס על עקבות של עזיבת או סימני כיפוף שנקרא הזחה; אם השימוש יין ויאנג שתי תבניות, מחומם לטמפרטורה מסוימת, מודפס על פני השטח של החומר המודפס עם אפקט תלת מימדי של דפוס או גופן שנקרא bronzing; אם חומר בסיס על מצע אחר נקרא הדבק; למעט שאר החלק המקורי של המוצר עבור פסולת.

כיוון הפיתוח של מכונת חיתוך

1. המדבקות המסורתי הסימן המסחרי הדפוס ייצור מפעלים. הייצור לתוך זמנים קשים, ייצור ומכירות ירידה שנה אחר שנה. הסיבה לכך היא הייצור של מוצרים ההייטק, אחד היעילים ביותר סיבובי סוג של מכונות דפוס סימני דפוס ומכשירי דפוס flexographic, הוא גדל על ידי הדפסה ואפילו חיתוך העיתונות חיתוך יעילות הייצור הוא הרבה יותר גבוה מאשר הדפסה לסירוגין, למות - חיתוך מאחורי ציוד הייצור.

2. עגול הלחץ עגול חוט חיתוך יהיה אצווה הגדולה ביותר של מוצרי אריזה מודפס, הדרך הטובה ביותר למות. נעשה שימוש עבור קווי ייצור דפוס פלקסוגרפי, מכונות דפוס דפוס, גלי גלישה חותמת למות מכונת חיתוך, מדבקות סיבובית מכונות דפוס דפוס, גראבר הדפסה למות חיתוך קווי הייצור, כגון חיבור הדפסה וציוד אריזה. עם התפתחות של טכנולוגיית ההדפסה, במיוחד את רמת העיבוד של תוף חיתוך חיתוך עגול, טווח היישום של חיתוך למות עגול יהיה נרחב יותר, ויעילות הייצור של חיתוך למות ישופרה עוד יותר.

3. עם ההתפתחות המהירה של תעשיית ההדפסה ואריזה, בקנה מידה של ארגונים כבר מתרחבת. אוטומטי שיטוח Die מכונת חיתוך שוק היישום ימשיך להתרחב. לעומת זאת, חצי אוטומטי שטוח למות למות מכונת חיתוך השוק יהיה מופחת עוד יותר, בנוסף על פרודוקטיביות נמוכה, את עוצמת העבודה למפעיל סיבות אחרות, האבטחה היא גרועה, נוטה תאונות הכרוכות החסרונות של הסיבה הכביש הראשי. עם זאת, בשל קנה המידה של תעשיית ההדפסה ואריזה של סין, הפער בין הגודל של המכשיר הזה יהיה שוק מסוים, עדיין לשחק תפקיד.