למות למות מכונת חיתוך חיתוך כאשר פרץ קו פתרון!

חלק מהלקוחות ביקשו שיאו ביין אמר כשל מכונת חיתוך למות אבל לא ידעת איפה עיקר הבעיה, תיאר מאוחר יותר עם סדרה קטנה של היצרנים כשל מכונת חיתוך קטן למות, Xiaobian שמעתי במקרים אלה לדעת כייר מכונת חיתוך למות כאשר הקו פרץ, אז מהי הקובייה מכונת חיתוך למות כאשר פרץ קו זה? בדר כ המוצר הלחץ שטוח למות מכונת חיתוך למות חיתוך או סיים קיפול, כניסה ב הסדק נייר. כשל זה מתרחש לעיתים קרובות בגוף מכונת חיתוך למות; איך להתמודד עם מצבים אלו? חתיכת מוט ניקוב מכונת Xiaobian לספר לך;

תחילה, עובי נייר (צלחת) גדול מדי, קו ההתקפה קצרה, הפעם הבחירה השיקנ תיל עובש צריך להיות סביר.

שנית, הצלחת פלדה לאחר העיתון לאחר השורה נפץ, הפעם צריך להיות דקים פד נייר.

שלישית, הלחץ למות מכונת חיתוך גדול מדי כאשר הקו נפץ, הפעם צריך להיות כדי להפחית את הלחץ, כך הפסולת צד שונה.

רביעית, כניסה עובש או הסוף של נייר עבה מדי, לצמצם כניסה, קו נפץ. עליך להשתמש העובי המתאים של הקובייה הכניסה, כניסה רוחב עד בינוני.

5, נייר פריך, מים נמוכה תוכן, ובמיוחד עד טמפרטורה גבוהה מלוטש נייר, למות לחתוך מתי הקו נפץ. בשלב זה, בה מת לפני הלחות הנייר הראשונה, יכול לשמש כדי מים הנייר למים המסכן, להוסיף את התוכן המים שלה, כך רמת מעט גמיש, ולאחר מכן למות מכונת חיתוך. אחרי if חיתוך מטבעת בתיבת כאשר פרץ קו, ב הקמט את המים, כדי להפחית את המצב קו פרץ.

6, הדפס את המראה של אזור גדול של כחול או שחור, אחרים שדה צבע כהה, למות לחתוך אחרי הצבע נפץ, פרץ קו. בעת ההדפסה, להוסיף דיו או להוסיף תוספים דיו דיו כהה כדי לשפר את הידבקות של דיו על נייר, להפחית את הצבע של פיצוץ, פרץ קו המראה.

. שבע, חתוך ההצטברות של נייר אבקת בחריץ בקו נפץ. מפעילי צריך מיד לבער חומר זר, נייר נקי וכן הלאה.