מהירות החיתוך של מכונת חיתוך

עם מיכון מודרני עיבוד פיתוח התעשייה, עבור ולשיפור מתמיד של איכות ודיוק של גזירה, כדי לשפר את יעילות הייצור, להפחית את עלות הייצור, דרישה פונקציה חיתוך חכם ואוטומטי גבוהה גם היא הגדלת. הפיתוח של מכונת CNC חיתוך חייב לעמוד בדרישות של עיבוד מכניים מודרני. החותך מחולק להבה קאטר, מכונת חיתוך פלזמה, מכונת חיתוך לייזר, חיתוך מים, וכו '. מכונת חיתוך לייזר הוא הדיוק חיתוך היעילה ביותר, והוא עובי חיתוך קטן בדרך כלל. מהירות החיתוך של מכונת חיתוך פלזמה הוא גם מאד מהיר, משטח חיתוך יש שיפוע מסוים. מכונת חיתוך להבה מכוונת חומר כבד פחמן פלדה. מכונת חיתוך לייזר הוא הדיוק חיתוך היעילה ביותר, והוא עובי חיתוך קטן בדרך כלל.

מגוון של יישומים

מכונת חיתוך להשתמש עם מתכת, תעשיות אל-מתכת, באופן כללי, ההשוואה של תעשיית מתכתיים נקודות מוקפד, כמו אבן חיתוך, מכונת חיתוך אבן, מכונת חיתוך מים, ראה קאטר, לחתוך בד ומוצרי פלסטיק, סיבים כימיים עם לייזר מכונת חיתוך, מכונת חיתוך להב, חיתוך חומרי מתכת יש מכונת חיתוך להבה, מכונת חיתוך פלזמה, מכונת חיתוך להבה, מכונת CNC חיתוך בתוך ו ידנית שני סוגים גדול, הקטגוריה של מכונית הספורט ידני, קטן, חצי אוטומטי, טהור ידנית, עם CNC, מכונת CNC חיתוך גנטרי, זיז סוג מכונת CNC חיתוך, מכונת CNC חיתוך שולחניים, interfingering קווים nc קאטר, וכן הלאה!

עלות

מכונת חיתוך לייזר היקר ביותר, גם הוא סוג של דיוק ההיי-טק, היעילה ביותר חיתוך ציוד, מכונת חיתוך סכין מים, להבה מכונת חיתוך שוב עלויות נמוכות יחסית, פלזמה חיתוך מכונה שימוש העלות הנמוכה ביותר (לכל יצירה)

בקו ייצור זכוכית חלול עליון או כדי לשפר את מגוון הייצור, אנחנו נבחר את אוטומטי מיוחד לחיתוך זכוכית, אבל ברכישה של הנקודות הבאות:

אני חיתוך דיוק

זה בדרך כלל נדרש להיות תחת 0.5 מ מ לשיעור תעשיית הבנייה; אולם, הדרישה רפלקטור כלי רכב הוא מתחת ל-0. Olmm. יצרני מכונות לספק דיוק בדרך כלל הפלוס או מינוס. 2 מ מ, אבל זה לא יכול לראות את המבוא של ספרי הדרכה של מוצרים, האור צריך להיות מלא כאשר במבחן קבלה חיתוך דיוק של התוכנית, כדי למדוד את מידת הדיוק של החיתוך בפועל של מוצרים, בדרך כלל יש לנו תריסר לבדוק דגימת משטח. על ידי ביצוע בדיקות, אנו יכול לתפוס באופן מלא את השטיחות של פלטפורמת חיתוך והפקד סינכרון של מערכת הבקרה.

2. חיתוך מהירות

על הנחת היסוד של פגוש מידת הדיוק של החיתוך, אפשר לדבר על מהירות בגלל הפלטפורמה חיתוך קצר, עם מהירות הגבוהה שלו עיניים, קשה לקבוע אם שאנחנו יכולים להשתמש בכונן servo מכונת חיתוך עם תוכנת סימולציה של פונקציה כדי לבדוק אם המהירות של המנוע כדי להשיג הגבוה ביותר. לא לחתוך את מהירות חיתוך, התוספת להגדיל או להקטין את מהירות. ניתן לבחון את הצירים בנפרד, בו זמנית.

3. סדר פונקציה אופטימיזציה אוטומטית

שם בקצה של מכונת חיתוך, לשקול את עלות העיבוד ואת נפח של הייחוד של יצירה, אנשים בעלי השכלה גבוהה בדרך כלל לא יבש, אשר דורש חיתוך המכונה מבצע הוא פשוט, קל להבין, לא יותר מדי מסובך, אחרת יהיו מכונות במחירים סבירים נהדר לא יכולנו להרשות לעצמנו מהמצב המביך הזה. עדיף לקבל את הפונקציה של הימנעות פגם, כי לפעמים יש בזכוכית backplate המקומי מוצרים פגומים. הספרייה גרף של החתך סוג מיוחד צריך להיות גמיש יותר, כדאי להפוך את הגרף של ה-CAD יוכלו להשתתף בפריסה.

4. תחזוקה נוח

אני / 0 ועל מכניים חיישנים על האות מצוידים בבורר מיותר מדי, ואת המנורה פחות הרחק ככל האפשר, כי פעם אחת על או מכנית הוא מקולקל ישפיעו על מכונת חיתוך, השימוש של רכיב כשל הסתברות הוא נמוך , חיווט פחות הוא גם פחות, קל למצוא דופי וההחלפה של חלקי, מחירי ניתן לדבג על המסך כל I / 0 אות המדינה. עלויות התחזוקה הם גורם חשוב כי יש לקחת בחשבון בעת רכישת מכונת.

5. חיסכון באנרגיה

באופן דומה כי ניתן להשלים את דרישות הגודל חיתוך, אפשרויות חיתוך של צריכת האנרגיה יכול להביא הרבה יתרונות לארגון. אחת היא בהגנה על הסביבה, חיסכון באנרגיה. השניה היא כדי לחסוך הוצאות יומיות של החברה.