האכלה אוטומטית למות מכונת חיתוך האם כזה ציוד מורכב

עם שיפור טכנולוגיית ההדפסה, אוטומטי האכלה למות מכונת חיתוך בחיינו לשחק תפקיד יותר משמעותי יותר, אוטומטי האכלה למות מכונת חיתוך הוא הכוח העיקרי של ציוד הגמר, עם תעשיית ההדפסה ממשיכה לגדול ולפתח, גזירה הביקוש לפעולות הוא גם הולך וגדל, ולכן אנחנו צריכים לשים לב קרוב לפעולת הציוד, איתור בזמן של בעיות לפתור את הבעיה. ואז אוטומטי האכלה למות מכונת חיתוך במבצע של מה הבעיה שאנחנו צריכים לשים לב אליו?

במהלך הפעולה של הציוד, אנחנו צריכים לבדוק את הסיבוב של החלקים בזמן, אם לא נורמלי, יש לסגור מיד כדי לבדוק ולהתאים את חיסול של צליל חריג ולאחר מכן הייצור.

הנייר הוא בעיקר הבעיה, ב אוטומטי האכלה Die מכונת חיתוך לפני הצורך לבדוק אם הנייר עומד בדרישות התהליך, אם השגיאה בטווח המותר.

המפעילים חייבים להיות אנשי מקצוע, אנשים שאינם פועלים לא יפעילו את הציוד, כדי למנוע תאונות.

אוטומטי האכלה למות מכונת חיתוך כגון ציוד מורכב, אשר חייב להיות הרבה מחברים, כגון ברגים פלדה, לא להדק את המילים תגרום קצה של ללבוש או קרטון כתוש וכן הלאה; סכין עובש קבוע אם לא חזק יהיה גרימת תהליך של נפילה.

ברזל צלחת סימני מוחשיים נדרשים לעתים קרובות לבדוק את האתר, אם גופים זרים יש להסיר מיד.

צריך בקביעות להתקין את שמן סיכה לתפעול של ציוד, לבדוק באופן קבוע אם ברגים רופפים, מתג הביטוח רגיש.

מאז 2002, סין הפכה הצרכן הגדול ביותר של כלי מכונה ברחבי העולם. המכונה של סין תעשיית כלי מכונה עם התפתחות של תעשיית האוטומציה ממשיכים להתאים, למות חיתוך מכונת התקדמות הטכנולוגיה גם האיצה את ההבנה של פיתוח בר קיימא של הכביש החדש התיעוש. עם מכונת ייצור דיוק דיוק ויעילות, בשנת 2013 CNC של סין מכונת כלי שוק הסיכויים הם גם שינויים חדשים. כיום, רוב של מכונת הכלים המשמשים במדינה שלנו הם כלי מכונה רגילים. מספר כלי המכונה הרגילים הוא עצום ובעיות האבטחה מודגשות. לכן, בעיות אבטחה להיות מכשול מרכזי להתפתחותה. הגדל את ביצועי הבטיחות, לשפר את אופי בטיחות המכונה, כדי לפתור את הבעיה של רמה נמוכה של NC, פציעות כוח אדם תכופים, רמה נמוכה של בטיחות, יעילות הייצור היא לא בעיה גבוהה. לאחר השלמת CNC מכונת כלים, יכול לשפר באופן משמעותי את יעילות העיבוד ואת אוטומציה, תואר אינטליגנטי. להפחית את האפשרות של קשר עם המפעיל עם חלקים מסוכנים; מערכת ההפעלה וממשק ההפעלה יותר ויותר דרישות ארגונומיות, יכול למעשה להפחית את שיעור השגיאה של המפעיל, להפחית את התאונה שנגרמה על ידי התאונה.