כיוון הפיתוח של מכונת חיתוך דיי

Die מכונת חיתוך הוא בשימוש נרחב, עקרון העבודה אינו מסובך, למות חיתוך הטכנולוגיה היא בעיקר שימוש של סכין חיתוך למות, סכין פלדה, עובש מתכת, חוט פלדה, דרך החותמת להפעיל לחץ מסוים, לתוך צורה מסוימת . אם כל החומר המודפס נלחץ למוצר גרפי אחד הקרוי חיתוך; אם השימוש חוט פלדה בחומר מודפס על עקבות של עזיבת או סימני כיפוף שנקרא הזחה; אם השימוש יין ויאנג שתי תבניות, מחומם לטמפרטורה מסוימת, מודפס על פני השטח של החומר המודפס עם אפקט תלת מימדי של דפוס או גופן שנקרא bronzing; אם חומר בסיס על מצע אחר נקרא הדבק; למעט שאר החלק המקורי של המוצר עבור פסולת.

1. המדבקות המסורתי הסימן המסחרי הדפוס ייצור מפעלים. הייצור לתוך זמנים קשים, ייצור ומכירות ירידה שנה אחר שנה. הסיבה לכך היא הייצור של מוצרים ההייטק, אחד היעילים ביותר סיבובי סוג של מכונות דפוס סימני דפוס ומכשירי דפוס flexographic, הוא גדל על ידי הדפסה ואפילו חיתוך העיתונות חיתוך יעילות הייצור הוא הרבה יותר גבוה מאשר הדפסה לסירוגין, למות - חיתוך מאחורי ציוד הייצור.

2. עגול הלחץ עגול חוט חיתוך יהיה אצווה הגדולה ביותר של מוצרי אריזה מודפס, הדרך הטובה ביותר למות. נעשה שימוש עבור קווי ייצור דפוס פלקסוגרפי, מכונות דפוס דפוס, גלי גלישה חותמת למות מכונת חיתוך, מדבקות סיבובית מכונות דפוס דפוס, גראבר הדפסה למות חיתוך קווי הייצור, כגון חיבור הדפסה וציוד אריזה. עם התפתחות של טכנולוגיית ההדפסה, במיוחד את רמת העיבוד של תוף חיתוך חיתוך עגול, טווח היישום של חיתוך למות עגול יהיה נרחב יותר, ויעילות הייצור של חיתוך למות ישופרה עוד יותר.

3. עם ההתפתחות המהירה של תעשיית ההדפסה ואריזה, בקנה מידה של ארגונים כבר מתרחבת. אוטומטי שיטוח Die מכונת חיתוך שוק היישום ימשיך להתרחב. לעומת זאת, חצי אוטומטי שטוח למות למות מכונת חיתוך השוק יהיה מופחת עוד יותר, בנוסף על פרודוקטיביות נמוכה, את עוצמת העבודה למפעיל סיבות אחרות, האבטחה היא גרועה, נוטה תאונות הכרוכות החסרונות של הסיבה הכביש הראשי. עם זאת, בשל קנה המידה של תעשיית ההדפסה ואריזה של סין, הפער בין הגודל של המכשיר הזה יהיה שוק מסוים, עדיין לשחק תפקיד.