מכונת הידראולי הקש הקרה האם מאוד נחוץ בעבודה

הידראולי מכונת לחץ הקרה הם סוג של מכונה כי יש צורך לעבודה במכונה היומי. הוא מספק בסיס לעבודה הייצור שלנו מאיצה את הפיתוח של תעשיית כלי מכונה שלנו. מכונת הקירור הידראולית הקש את הוראות ההפעלה לפני הפעלת המכונה. ביצועים ושיטת הפעולה הנכונה. אנחנו חייבים להשתמש במכונה זו כראוי, כדי להביא לנו יתרונות נוספים.

הידראולי מכונת הקש הקרה בעיקר על ידי המערכת הידראולית, מערכת בקרה חשמלית, לוחית לחץ והרכב הגוף. המערכת ההידראולית כוללת גליל, מיכל דלק, משאבת שמן, מנוע משאבה, בלוק שסתום בקרה ומד לחץ. הטנק מלא בשמן, אשר נשאב על ידי משאבת שמן לנהוג שמן המשאבה. השמן נשלח לצילינדר על ידי חיבור הצינור לביצוע פעולת הצילינדר. את שסתום הקלה יכול להפוך את העיתונות בתהליך שחול לייצר לחץ בחזרה, לשחק תפקיד חלק, הכדור אלקטרומגנטי. השסתום משמש לשמירה על הלחץ שנקבע על ידי המערכת, ומד הלחץ משמש להצגת הלחץ. מערכת הבקרה החשמלית מורכבת בעיקר מהמעגל הראשי ומעגל הבקרה, המעגל מאמצת את מפסק המעגל האוטומטי, את הפתיל ואת הממיר AC כדי להמשיך את העומס, את הקצר, את הלחץ הדיפרסי ואת ההגנה undervoltage לעיתונות המנוע והשסתום האלקטרומגנטי. מנגנון איזון הפלטה מורכב בעיקר ממעמד הרמה מאוזן, ציוד הרמה, פיר מסתובב. קבוע סיבוב נושאות הרכב, שמאל וימין שני מתלה מאוזן רכוב על המטוס. שני הקצוות של פיר מסתובב קבועים עם הרמת הילוכים. שני הקצוות של פיר מסתובב מצוידים מסבים כדי להיות מסוגל לסובב בגמישות עם פיר מסתובב. כאשר לוח ההרמה מורם, ציוד ההרמה אינו מאזן את המעמד? סובב, כך שצלחת הלחץ בתהליך ההרמה תמיד מאוזנת. המישור מורכב מלוחות עליונים ומפלן תחתון. צלחות העיתונות העליונות והתחתונות עשויות פרופילים מרותכים וצלחות פלדה. המטוס עובד הוא סיים על ידי מכונה בקנה מידה גדול כרסום גנטרי כדי להבטיח כי המטוס עובד חלקה וחלק. הצלחת העליונה מחוברת עם מוט הצילינדר של הצילינדר, והרמה והורדת לוח הלחץ מתממשות על ידי הרמת הצילינדר. תחת לוח הלחץ ישירות מולחם בבסיס המטוס. מה שהופך את המבנה כולו מהודק. גוף המטוס עשוי פלדה מרותך, מבנה קומפקטי, כוח טוב.

הידראולי מכונת הקרה הקשורה מורכבת בעיקר של מערכות הידראולי, מערכות בקרה חשמלית, platens ואת גוף המטוס. בתחילת השימוש, אנחנו צריכים לבדוק את תנאי הבטיחות שלהם כדי להבטיח את בטיחות הייצור היומי שלנו, טוב יותר לפיתוח התעשייה הכבדה שלנו, ואת כל מאבטחים לא ניתן להסיר או לפתוח כאשר המכונה פועלת. במבצע כדי להבטיח את המטוס עבודה חלקה וכן הלאה.