רכישת מכונות נעליים: זכור חמש נקודות

יש מכונות נעליים רבות למכירה, איך לקנות מוצרים אלה רצוי היא לא משימה קלה. לפעמים צוות המכירות והלקוחות פנים אל פנים יהיה בהכרח לייצר חשוד מאוד של אשליה, את 5 נקודות הבאות ברכש מקווה מפעל עזרה נעליים לבחור את מכונות הנעל הנכון.

1.Brand: כל סוחר יתמקד המותג שלהם! המותג הוא סמל של בעלי עסקים ורוח צוות. המותג מאחורי סדרה של איכות, מתקנים, שירותים.כמו "Shuoying" המותג עבור הנעליים למות מכונת חיתוך. מותג נעלי המפורסם המפורסם כמו להשתמש shuoying נעליים למות מכונת חיתוך עבור הייצור שלהם.

2.Functions: מן המראה של הדיבור, רוב מכונות צחצוח ייצור המוצר מראה הארגון דומים, אבל יש הבדל בין הפונקציה בפועל, אשר דורש בדיקה קרובה יותר. לעתים קרובות להוביל פונקציות שונות של המוצר שלך לא יכול להיות מעובד, או יכול רק לעבד מוצר יחיד, צדדיות היא לא חזקה, וכמה ישפיע על איכות המוצר, כמו גם נוטה לבזבז, כך shuoying מציע לך את הדרך הטובה ביותר להביא בדגימות שלך לנסות את זה.

3. אפשרות איכות: מצב זה הוא התמחה יחסית עבור לקוחות, בדרך כלל חלקים במכונה של בקרת איכות פנימית של היצרן תהליך ההרכבה יכול להבטיח את נורמלי (למעט לובש חלקים), חלקים שנרכשו עשוי להיות שונה, אם היצרנים אינם באותה איכות עבור את האביזרים, הוא נוטה לבעיות איכות. התצורה של אביזרים החל מרמת האיכות היא הסיבה העיקרית לתוצאה ישירה של בעיית האיכות. זמן קצר לא יכול למצוא שום בעיה, אבל הרבה זמן מתעוררת בעיה קטנה. אז, ברכישת מכונת הנעליים באותו זמן רוצים מבט מעמיק פנימה בתוך התצורה של חלקים שנרכשו. הדרך הטובה ביותר לשים לב שיטתי, דיור כללי של חלקי מכונות הם המותג, מוצא סימנים ברורים אחרים, ולכן צריך לשים לב בעת רכישת מכונות נעליים הנכון.

4.מחיר: המחיר הוא מקיף של כל הגורמים לעיל, באופן כללי, היצרנים מחושבים עלויות. רווח בזמן שהם ישקלו את האינטרסים של הלקוחות, חלק מהמוצרים החדשים לצאת את המחיר הגבוה הוא להבין.הלקוח עשוי לשים לב למחיר, אבל החשוב ביותר כי איכות, את הפונקציה ואת השירות.

5. others: השאר הוא כמה פרטים, כגון כוח וביצועים, מראה וכו ', גם המצב האמיתי שלהם דורש כמה דרישות מיוחדות. ואז להסתכל על המצב לאחר המכירה שירות, הבסיסי יוכל לקנות מוצרים משאלת לב