כיצד להגדיר את חותך למות גובה ו-משפט חיתוך עבור נסיעה ראש לחץ

Shuoying Precision מכונות ממליצים הבאה כיצד להגדיר את גובה למות חיתוך חיתוך המשפט עבור נסיעה ראש דגם הדפוס.
1.Place כרית חיתוך פלסטיק על שולחן העבודה לחץ בראש השולחן. לאחר מכן, במקום חותך למות על בסיס place.Make למות חותך בעמדה האמצעית של ראש נסיעה.
2. לאחר הפעלת machine.turn על מתג ההגדרה, לאחר לשים את שני "חיתוך" כפתור באותו זמן ביד, ראש האגרוף יהיה להחליק למטה ולחץ על חותך למות. לשחרר את הידית של הגדרת שבץ, ידית יהיה בצד למטה כדי down.lock את הידית במקום הנמוך ביותר.כבה את בורר ההגדרה.הכפתור אגרופים באופן אוטומטי להחזיר בחזרה את מעלה.
3.Take את חותך die.Place את החומרים כדי להיות נחתך על צלחת הבסיס הפלסטיק.חציבה חותך למות.לחץ באופן סימולטני לחץ על שני חורים חורים חיתוך על סיכה את האגרוף לחיתוך המשפט.
4. להוציא את חיתוך die.If חותך למות מוסיף לתוך צלחת הבסיס עמוק מדי, לסובב את כוונון עדין הראש בכיוון השעון.כאשר הר את חותך למות שוב למשפט חיתוך.אם האובייקט להיות לחתוך לא לגמרי לחתוך, לסובב את ראש כוונון עדין בכיוון השעון. לאחר מכן הר חותך למות שוב לחיתוך המשפט עד האובייקט ניתן לחתוך לחלוטין.
5.During המבצע, אם את האגרוף פין עולה גבוה מדי.גרום את גובה הרמת גובה נגד כיוון השעון כדי להקטין את שבץ לא פעיל מיותרים של נסיעות כדי לחסוך את זמן העבודה.אם למות חותך לא ממוקם כראוי או ב במקרה של מצבי חירום אחרים, לחץ במהירות על כפתור החירום, ולאחר מכן את סיכה האגרוף יהיה להרים בחזרה.
6.setting של חותך למות גימורים.
7.If עדיין יש לך בעיה. אנא פנה אלינו.